Yazdır

ATLAS

Ürün Video
Yazdır

 

ATLAS
Musluk Sayısı
3
Üretim Kapasitesi
200 külah saatte
Tipi
Set Üstü
Üretim Sistemi
Gravity

Üç musluklu, çift hazneli Triomax - Atlas modeli ile aynı anda Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilmenize olanak sağlar. Orta kolu sayesinde ise karışık dondurma verebilirsiniz.Set üstü bir model olmasından dolayı dar alanlarınız ve Avm standlarınız için idealdir.Özellikle sert dondurma çıkartma özelliği ile çok tercih edilen makinemizdir.Kompresör olarak İtalyan Aspera kompresör kullanılmış

Triomax - Atlas Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinesi Gravity(Yerçekimi) ile çalışan bir makinedir. Tankın içine yerleştirilen kademeli puf borusu ile %20 civarında hava kabartması sağlanmaktadır.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 200 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.

Standby Modu: Triomax - Atlas Soft Dondurma makinenizi gece çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatarak, keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufunu sağlarken, aynı zamanda üst haznelerde ve silindirde bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde bekler.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak makinenizi otomatik yıkama modunda rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama ve kullanım işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de direk etkiler.Triomax- Atlas Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Malzeme İkaz Sistemi:Makinenizin her iki tankında yer alan malzeme ölçen sensörler sayesinde malzemeniz olması gereken seviyenin altına indiğinde alarm verir.Böylece yoğun satış zamanlarınızda azalan malzemeniz için sıkıntı yaşamazsınız.

Aksesuarlar:1 adet 2'li külahlık ve makarna şekilli dondurma çıkartmayı sağlayan musluk aparatı standarttır.


 

 

ATLAS GR
Gravity Var
Pompa -

Litre/saat

kg/saat

16-25L

11-16 KG

Külah/saat
200(70gr)
Ürün Çeşidi (Musluk Sayısı) 2+1
Tank Kapasitesi (litre) 2x5,8L
Yükseklik(cm) 77,00
Genişlik(cm) 52,00
Derinlik(cm) 76,50
Ağırlık (kg) 116,00
1/230/50 Var
3/400/50 -
KW 1,7
Hava Soğutma Var
Su Soğutma -
Hermetik Kompresör Var
Yarı hermetik kompresör -
Teflon Merdane Var
Mixer -
Elektromekanik kontrol -
Elektronik kontrol Var